uv-systems-low-uvt-fluids

 

Systemy LUVT dla płynów o niskim UVT, od 40 – 70% UVT

Systemy LUVT są równoległe do standardowych modeli 220 i 350 ze stali nierdzewnej i polipropylenu. Seria 220/350 LUVT została zaprojektowana do zastosowań o wysokiej mętności, kolorowej wodzie i ściekach. Bardziej kompaktowa konstrukcja zmniejszyła odległość między lampami i eliminuje „ciemne obszary” wynikające z niskiego promieniowania UVT.

Poprzez zmniejszenie średnicy naczynia lampy są zbliżane do siebie i bliżej ściany naczynia. Ciemne obszary są zmniejszone, a gwarantowana minimalna dawka otrzymana przez każdy organizm jest dramatycznie zwiększona bez znaczącego wpływu na średnią dawkę w porównaniu ze standardowym systemem.

  • Przeznaczony do zastosowań o słabej jakości wody, takich jak ścieki
  • Prosta instalacja, obsługa i konserwacja
  • Dostępne z tymi samymi funkcjami i opcjami, co standardowe serie 220 i 350
  • Seria 350 PP i SS zatwierdzona do uzdatniania wody przez ETV (EU Environmental Technology Verification). ETV to walidacja wydajności technologii środowiskowych dokonywana przez wykwalifikowane strony trzecie na podstawie danych testowych wygenerowanych przez testowanie przy użyciu ustalonych protokołów lub określonych wymagań.

CO TRZEBA WZIĄĆ POD UWAGĘ

productLineConsiderationIcons1

System UV zatwierdzony przez stronę trzecią

Jedna seria produktów została zatwierdzona zgodnie z ÖNORM M 5873-1 – UV ÖNORM Sprawdzone systemy do zastosowań w wodzie pitnej, oparte na nowo opatentowanej technologii SwirlFlow ™ ULTRAAQUA.

Należy pamiętać, że seria 220, 350 i 440 opiera się na tych samych zasadach projektowania i wysokiej jakości komponentach. Kluczowe komponenty, takie jak lampy UV, kwarcowe rękawy, sterowniki lamp, czujniki itp. Są produkowane zgodnie z dokładnie tymi samymi bardzo wysokimi standardami technicznymi.

productLineConsiderationIcons2

UVT – transmitancja UV

Seria LUVT jest zoptymalizowana i zaprojektowana do zastosowań o niskim UVT (od 40 – 70% UVT).

UVT opisuje, jak dobrze światło UV przenika do wody. W odniesieniu do systemu UV wielkość tego parametru jest równie decydująca jak natężenie przepływu wody. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa jest jakość wody, tym większe jest UVT. Jednak woda, która wygląda bardzo czysto, może nadal mieć niski poziom UVT, jeśli zawiera pewne rozpuszczone substancje, takie jak żelazo, mangan itp. ULTRAAQUA oferuje bezpłatny wewnętrzny pomiar UVT z dostarczonej próbki wody.

productLineConsiderationIcons3

Konfiguracja U (seria 220 i 350 LUVT)

W wielu przypadkach zaletą jest to, że wlot i wylot są na tym samym poziomie. Jest to często preferowana konfiguracja dla instalacji pasujących do istniejących systemów rur. Jeśli system UV jest zainstalowany z obejściem, konfiguracja U jest często prostszym rozwiązaniem.

productLineConsiderationIcons4

Systemy na zamówienie

ULTRAAQUA może zaoferować zoptymalizowane niestandardowe systemy UV w oparciu o specyficzne wymagania. ULTRAAQUA może oferować systemy UV o niestandardowych rozmiarach i / lub orientacji połączenia. ULTRAAQUA może również oferować jeszcze większe systemy niż standardowy prąd dostępny.