intake-water-aquaculture

 

Walidacja Norweskiego Instytutu Weterynaryjnego

Systemy ULTRAAQUA UV są zatwierdzone przez Norweski Instytut Weterynaryjny – instytut badań biomedycznych i wiodące krajowe centrum wiedzy w zakresie bezpieczeństwa biologicznego ryb i zwierząt lądowych.

To sprawia, że systemy ACN ULTRABARRIER ™ są szczególnie odpowiednie do aplikacji wody wlotowej w przemyśle akwakultury.

ACN ULTRABARRIER ™ – Zoptymalizowana technologia FIREWALL dla wody wlotowej

Systemy UV serii ACN ULTRABARRIER ™ zostały zaprojektowane specjalnie dla wody wlotowej w sektorze akwakultury. Unikalny kształt, osiągnięty dzięki drobiazgowemu procesowi rozwoju, pomaga zwiększyć wydajność hydrauliki, znacznie zmniejszyć utratę głowy i wyeliminować ciemne obszary. W zależności od źródła wody wlotowej – dostępne są opcje ze stali nierdzewnej AISI316L (SS) i odpornego na korozję polipropylenu (PP).

Zatwierdzony przez DVGW / ÖNORM czujnik Duplex UV

Certyfikowany czujnik UV DVGW / ÖNORM gwarantuje bezpieczną dezynfekcję wody w każdej sytuacji. Seria ACN ULTRABARRIER ™ do wody wlotowej jest wyposażona w dwa atestowane czujniki ÖNORM. Umożliwia to systemowi ciągłą regulację dawki UV i zapewnienie bezpieczeństwa biologicznego w gospodarstwach rybnych.

Automatyczna wycieraczka ULTRAAQUA UV

Systemy wycieraczek ULTRAAQUA UV są w pełni zautomatyzowanymi systemami czyszczącymi zaprojektowanymi do trwałości nawet w środowiskach solnych. Kompaktowa konstrukcja umożliwia pełny dostęp do lamp i kwarcu, a wymianę pierścieni wycieraczek można wykonać w ciągu kilku minut bez użycia narzędzi. Interwał czyszczenia można dostosować do wymagań aplikacji i wydłużyć żywotność komponentów.

Jakość i przystępność cenowa

Wysoka sprawność hydrauliczna – wymagana mniejsza liczba lamp, obniżony całkowity koszt lampy

Zatwierdzony przez Norweski Instytut Weterynaryjny dla wody wlotowej w systemach akwakultury

+5000 instalacji akwakultury na całym świecie
Dogłębna wiedza na temat systemów akwakultury