company-profile

 

Profil Firmy

Firma KOL-tech jest autoryzowanym dystrybutorem produktów ULTRAAQUA w Polsce. Firma powstała w 2010 roku oferując aparaturę pomiarową dla hodowli ryb oraz oczyszczalni ścieków. Wykorzystując zdobyte doświadczenie rozszerzyliśmy współpracę z firmą będącą światowym liderem w dostawie rozwiązań dezynfekcji wody.

Firma ULTRAAQUA została założona przez duńskich naukowców zajmujących się uzdatnianiem wody w 1996 r. Jest uznanym i uznanym producentem wysokiej jakości systemów do dezynfekcji UV, zarówno do zastosowań komunalnych, jak i przemysłowych.

Sukces zaowocował instalacją systemów UV na dużą skalę w ponad 100 różnych krajach na całym świecie.

ULTRAAQUA przeznacza wiele zasobów na działania badawczo-rozwojowe. Współpracujemy ściśle z kilkoma uniwersytetami i grupami badawczo-rozwojowymi w różnych krajach. Dzięki tym działaniom możemy wspierać naszych klientów dzięki najnowocześniejszej wiedzy i stale gromadzimy informacje o naszych produktach na podstawie praktycznych doświadczeń w bardzo zróżnicowanych środowiskach.

Nasz asortyment obejmuje wszystkie typowe zastosowania, takie jak dezynfekcja wody pitnej, ścieków, wody przemysłowej. Produkujemy również systemy do specjalnych zastosowań, takich jak utlenianie fotochemiczne ultraczystej wody i odchlorowanie wody basenowej.

aboutuspicture

History

about1

1996

Firma Skjølstrup & Gronborg A / S została założona przez właścicieli firm Ole Gronborg i Jens Skjolstrup w 1996 roku. Pierwsze innowacyjne systemy UV opierały się na wiedzy zdobytej w trakcie różnych działań badawczych w zakresie uzdatniania wody na Uniwersytecie Aalborg w Danii. Oprócz sterylizacji w ultrafiolecie prace badawcze koncentrowały się na technologiach takich jak ozonowanie, biofiltracja i filtracja cząstek (analiza cząstek). Ze względu na rosnącą aktywność handlową, profesury badawcze stopniowo zmniejszały się z czasem. Systemy UV były sprzedawane pod marką ULTRAAQUA.

about3

2006

Skupienie się na rozwoju firmy pozwoliło firmie Skjolstrup & Gronborg A / S stać się światowym dystrybutorem profesjonalnych systemów UV. Oferta produktów jest teraz uzupełniona o systemy UV zoptymalizowane dla wszystkich głównych rynków. W ostatnich latach wprowadzono systemy zatwierdzone przez osoby trzecie, zwykle stosowane do sterylizacji wody pitnej i systemy UV kanałowe często stosowane do dezynfekcji ścieków. R&D nadal stanowią trzon firmy. Doprowadziło to nie tylko do rozwoju wiodących na rynku podstawowych komponentów, ale także do rozwoju nowych obszarów biznesowych, takich jak uzdatnianie wody balastowej i dechloraminacja basenów. Obie aplikacje są oparte na technologii ULTRAAQUA.

about2

2009

Desmi Ocean Guard A / S została założona w 2009 roku przez trzech udziałowców: Desmi A / S, A.P. Moller-Maersk i ULTRAAQUA A / S. Firma produkuje bezpieczne dla środowiska i niezwykle energooszczędne systemy dezynfekcji wody balastowej oparte na technologii UV. Koncepcja OXYCLEAN jest wyjątkowa i jest jedynym na rynku systemem opartym na promieniowaniu UV, który jest zatwierdzony zarówno pod względem typu jak i IMO w wodzie słodkiej i morskiej. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych systemów na bazie chloru, systemy uzdatniania wody balastowej OxyClean nie stanowią zagrożenia dla środowiska, załogi statku ani zbiorników wody balastowej. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Desmi Ocean Guard (www.desmioceanguard.com)

about4

2010

InBlue AB została założona w 2010 roku przez ULTRAAQUA i Jysk Svommebadsteknik A / S. Jest to firma naukowa oparta na nauce, która sprzedaje kluczowy sprzęt i inżynierię, aby uzyskać najzdrowszą wodę do kąpieli na świecie. inBlue oferuje wysoce innowacyjną koncepcję inteligentnego leczenia basenu. Koncepcja ta rozpoczyna punkt wyjścia w całkowicie nowym, proaktywnym podejściu do kwestii sanitarnych, zgodnie z którym zanieczyszczenia i źródła powstawania produktów ubocznych są ukierunkowane na źródło, transportowane hydraulicznie i szybko usuwane w oczyszczalni. Jednym z podstawowych komponentów są systemy ULTRAAQUA Multiray UV. Potencjalnie toksyczne produkty uboczne i wszystkie mikroorganizmy są skutecznie i skutecznie eliminowane. Systemy ULTRAAQUA Multiray UV oparte są na technologii średniego ciśnienia. Lampy UV są zoptymalizowane, aby emitować promienie na najbardziej efektywnych długościach fal w celu zapewnienia bardzo zdrowej – niealergizującej